poniedziałek, 29 lutego 2016

Thanquol i Rozpruwacz Kości

Na koniec miesiąca fotka rodzinna prezentująca parę naszych bohaterów z Figurkowego Karnawału Blogowego.Jestem naprawdę zadowolony z efektów malunków, tym bardziej, że miałem ostatnio długą przerwę techniczną w hobby.Moja żona (Małgosia) stwierdziła, że tło na fotkach jest nudne i nijakie, więc zrobiłem coś takiego.A rogi Thanqula  uparcie odmawiają współpracy!

Ostatnia próba rzucenia przez Thanquola czaru przyzwania Awatara Rogatego Szczura, doprowadziła do spotkania, które na stałe odmieniło Szarego Proroka i jego pupila...o czym przekonamy się już wkrótce.

Ale to już zupełnie inna historia. :-)

Pozdrawiam i do zobaczenia.

13 komentarzy:

 1. Warhammerowa klasyka w czystej postaci i do tego w ładnym wydaniu. A patrząc na zdjęcia stwierdzam, że małżonka miała sporo racji z tym tłem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małżonki mają na ogół rację.:-) Dziękuję za miłe słowa.

   Usuń
 2. To jest odwieczny problem. Z terenem czy bez. Wiadomo, że z terenem zdjęcie wygląda ciekawiej, ale wzrok ucieka od figurki i przestaje ona być tak czytelna jak być powinna :-) Szczególnie jak jest dobrze pomalowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno jest znaleźć złoty środek. Może spróbuję z innym kolorem tła, ale nadal jednolitym. Dziękuje za miłe słowa! :-)

   Usuń
 3. Bardzo przyjemne malowanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie się razem prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra robota z tymi "ludzikami". Wcale nie widać żeś długo nie malował....

  OdpowiedzUsuń
 6. Małgosia miała rację :) Zdjęcia przy obelisku bardzo klimatyczne. I Thanquol dostał w międzyczasie trawkę!

  OdpowiedzUsuń