niedziela, 9 lutego 2014

White Dwarf nr2

Witam w piękny niedzielny poranek.
Poniżej szybka prezentacja najnowszego, drugiego numeru tygodnia od GW.


W numerze kolejne nowości do krasnoludów. Podziwiamy najnowszą wersję żyrokoptera i jego ewolucję do żyrobombowca (wielozadaniowy, dwusilnikowy, dwuwirnikowy śmigłowiec o dużym udźwigu produkowany przez amerykańską firmę Boeing krasnoludzką gildię inżynierów), figurkę krasnoludzkiego mistrza runów (z hełmem w kształcie kowadła) i mistrza inżyniera (z fajeczką). Wzory zostawiam do oceny zainteresowanym, ale ogólnie fajnie że figurki wychodzą w plastiku.

Zapowiedź nowego podręcznika armijnego, którego autorem jest Jeremy Vetock. Krótko. Chętnie poczytałbym dłuższy tekst.


Druga odsłona KELLY'S COLUMN. Czy lepsza niż ostatnie wypociny Jervisa? Phil napisał dlaczego tyle radości sprawia mu zbieranie i malowanie armii Tyranidów.

PAINT SPLATTER pokaże jak pomalować poszczególne części żyrokoptera/żyrobombowca.SPRUES AND GLUE - porad malarsko modelarskich ciąg dalszy. Czytam zawsze z przyjemnością takie teksty.

Dział THE RULES dziś o krasnoludzkim inżynierze i żyrobombowcu. Jaki ma to sens skoro w tym tygodniu i tak wychodzi Księga Armii?


Oprócz tego możemy poczytać "wywiady" z autorami podręcznika armijnego i rzeźbiarzami najnowszych modeli.

I na koniec. Pojawia się zapowiedź battle reportu z krasnoludami w kolejnym numerze. Mam ogromną nadzieję, że ich przeciwnikami będą skaveni.
Do zobaczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz